Autor Mariusz Bąk

Mariusz Bąk

Jestem Piotrek, założyciel strony szachywszkole.com.pl. Moja misja to wprowadzenie szachów do każdej szkoły, inspirując uczniów do rozwijania umysłu poprzez grę. Na moim portalu znajdziesz nie tylko strategie i taktyki, ale także kreatywne metody nauczania, które uczynią szachy fascynującą przygodą dla młodych umysłów. Dzięki interaktywnym lekcjom i turniejom online, każdy uczeń może poczuć się jak prawdziwy mistrz. Dołącz do szachywszkole.com.pl i odkryj potencjał swojego umysłu już dziś!

facebooktwitterlinkedin
Szachy online dla dzieci: Nauka przez zabawę w internecie
Szkolenia i porady
Szachy online dla dzieci: Nauka przez zabawę w internecie
date-icon
1.07.2024

Odkryj fascynujący świat szachów dla dzieci przez zabawę online! Poznaj bezpieczne strony, gry i książki, które w przystępny sposób wprowadzą najmłodszych w tę wciągającą dyscyplinę. Rozwijaj logiczne myślenie, koncentrację i umiejętności strategiczne dzięki szachom online.

Kluby szachowe w Sydney: Historia i kultura gry w Australii
Kultura szachowa
Kluby szachowe w Sydney: Historia i kultura gry w Australii
date-icon
30.06.2024

Odkryj fascynującą historię klubów szachowych w Sydney i ich wpływ na australijską kulturę tej szlachetnej gry. Poznaj najstarsze kluby Sydney, ich słynnych członków i tradycję rozwijania młodych talentów. Kluby te stanowią centra integracji miłośników szachów.

1 / 24